Dom: dekoracje kwiatowe

kwiatowe dekoracjeKwiaty są idealną dekoracją do naszego domu. Sprawiają, że wnętrze stanie się atrakcyjniejsze. Warto o to zadbać szczególnie teraz jak wiosna się zbliża. Nie każdy jednak wie jak atrakcyjnie eksponować kwiaty aby wnętrze mieszkania nabrało niesamowitego charakteru. Zasady takie poznasz poniżej.

Kwiatowe dekoracje: flakoniki

Do flakoników różnych rozmiarów koniecznie dopasuje pojedyncze egzemplarze różnych gatunków wiosennych kwiatów. Tak przygotowaną ekspozycję ustaw w widocznym i świetlistym miejscu np. na parapecie. Subtelne refleksy świetlne na ścianach i kwiatowe dekoracja sprawią, że wnętrze zyska niebanalnego charakteru.

Kwiatowe dekoracje: skrzynki

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest kompozycja pojedynczo lub potrójne umieszczanie kwiatków w naczyniu. Kilka wełnianych wazonów zestawionych w ramach jednej skrzynki nada wnętrzu mieszkania niebanalny look.

Kwiatowe dekoracje: cebula

Rośliny cebulowe, takie jak hiacynty, żonkile czy tulipany, pięknie i efektownie rozwijają się w przezroczystych naczyniach. Potrzebują jednak odpowiedniej ilości wody. Kompilację kilku cebulek umieszczoną w jednym np. słoiku, po rozkwicie kwiatków umiejscowić możemy w widocznym miejscu np. na stole), lub zawiesić na gwoździu, pod obrazem lub przy drzwiach. Istotne jest to aby akcesoria znajdujące się obok kwiatów były także wykonane z naturalnych materiałów. Dekoracje kwiatowe mogą sprawić, że wnętrza staną się niezwykłe i pełne elegancji.

 

 

kwiatowe dekoracje

Kwiatowe dekoracje w domu

 

Dom: dekoracje kwiatowe
5 (100%) 1 vote

Fatal error: Call to undefined function GetTags() in /home/users/ads/public_html/modne-wnetrza.com/modne.php on line 46